Blog

Szacowanie kosztów przejazdu – Planowanie trasy transportu

Marta Antas
Marta Antas
01 lipca 2022
Szacowanie kosztów przejazdu – Planowanie trasy transportu

Estymacja kosztów przewozu w transporcie

Każdy przedsiębiorca szacuje koszty krajowego i międzynarodowego zlecenia w transporcie.

Skorzystaj ze sprawdzonego i unikatowego rozwiązania planowania trasy przejazdu w mapach cyfrowych HOGS. Posiada ona atrybuty ciężarowe w połączeniu z adresami podmiotów gospodarczych bazy Google UE.

To zestaw dwóch narzędzi niespotykanych na runku krajowym, który w kilka sekund pomaga planującemu przewozy drogowe, podjąć optymalną opcję przejazdu. I co najważniejsze, wysłać zaplanowaną trasę do telefonu kierowcy, aby oszacowany zysk w całości pozostał w Twojej firmie.

Na mapie wpisujesz jedynie początek nazwy odbiorcy lub jego początkowy adres, a algorytm Google wskaże Tobie na mapie dokładny adres odbiorcy. Mapy HOGS wyznaczą optymalną trasę, dostosowaną do zlecenia transportowego.

Algorytm szacowanego kosztu przejazdu opiera się na wielu parametrach: typ i rodzaj pojazdu (osobowy, dostawczyciężarowy), długość trasy, cena paliwa, typ drogi, rodzaj opłat za drogi i autostrady, natężenie ruchu, prowadzone remonty, tonaż, kwota za fracht.

Zaplanujesz błyskawicznie trasę. Oszacujesz koszty i marżę dzięki funkcji wyboru trasy o najkrótszym czasie przejazdu lub wyższej marżowości. Znając w kilka sekund miejsce docelowe zlecenia i koszty przejazdu, podejmiesz właściwą decyzję i zachowasz zysk.

Atrybuty ciężarowe podkładów mapowych HOGS wyznaczą trasę przejazdu bez ryzyka narażenia się na mandat. Dla pojazdów osobowych i dostawczych wskażą najszybszą trasę przejazdu, nie narażając Ciebie na opóźnienia i utratę cennych godzin w korkach na terenie UE.

Jednym z częstych problemów jest brak zysku z realizowanej trasy. To zdarza się kiedy kierowca, a nie Ty decydujesz, którą trasą ma pojechać. Spedycje szacują straty wynikające z tego typu powszechnych praktyk w transporcie na kilkadziesiąt tysięcy EURO strat w skali roku. Aby temu zapobiec, wykorzystaj nawigację SYGIC PROFESIONAL.

Zaplanowaną trasę wyślij w skali 1:1 do telefonu kierowcy.

Wysłana trasa z pomocą nawigacji SYGIC PROFESIONAL, precyzyjnie poprowadzi do celu Twojego kierowcę, zachowując wcześniej wyliczoną marżę i parametry zaplanowanej trasy.

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

    1. Interesuje mnie zakup usługi:
    2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
    budownictwo

    Zobacz więcej