Blog

Usługi niestandardowe w cleaningu

Marta Antas
Marta Antas
26 kwietnia 2024
Usługi niestandardowe w cleaningu

Usługi utrzymania czystości oferowane dla firm są bogate w różnorodność, co pozwala na elastyczne dopasowanie ich do potrzeb klientów. Oprócz typowych prac porządkowych i sprzątania, istnieje możliwość skorzystania z usług takich jak wysokościowe mycie okien, deratyzacja i dezynsekcja, czy też wsparcie z zakresu housekeeping & apartments. Warto poznać nieco bliżej te niestandardowe usługi!

Wysokościowe mycie okien i elewacji

Jedną z niestandardowych usług w zakresie cleaningu jest wysokościowe mycie okien i elewacji. Tego typu prace alpinistyczne wykonują specjaliści, którzy mają odpowiednie uprawnienia. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi są w stanie dokładnie wyczyścić zarówno szyby, jak i ściany budynku, pracując na znacznych wysokościach. Z takich usług korzystają przede wszystkim właściciele wysokich obiektów komercyjnych, w tym hoteli czy biurowców, którym zależy na estetycznym wyglądzie nieruchomości.

Deratyzacja, dezynfekcja i dezynsekcja budynku

W niektórych sytuacjach niezbędne jest przeprowadzenie niestandardowych usług cleaningowych, aby zadbać o bezpieczeństwo użytkowników danej nieruchomości. Warto tutaj wspomnieć chociażby o deratyzacji, która polega na zwalczaniu gryzoni. Może być ona wykonywana przy użyciu środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych. W deratyzacji najczęściej stosuje się zatruty pokarm, aby w ten sposób zwalczyć szczury czy myszy. Innym przykładem nietypowych usług cleaningowych jest dezynfekcja, dzięki której można pozbyć się z danego budynku szkodliwych mikroorganizmów. Można ją przeprowadzić między innymi z wykorzystaniem ozonowania, co pozwala skutecznie wyeliminować wirusy, grzyby i bakterie. Jeszcze inną usługą cleaningową jest dezynsekcja, która polega na zwalczaniu owadów i innych szkodników.

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki

Profesjonalne usługi cleaningowe mogą także dotyczyć czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek przy pomocy specjalistycznych środków myjących. To doskonałe rozwiązanie, aby szybko odświeżyć podłogi i meble tapicerowane w danym budynku. Dzięki profesjonalnym środkom czyszczącym z powierzchni dywanów czy wykładzin można pozbyć się nawet bardzo uporczywych plam.

Doczyszczanie obiektów po pracach budowlanych

Prace budowlane często wiążą się z zabrudzeniem obiektów, w których były realizowane. Również w tym przypadku można skorzystać z niestandardowych usług cleaningowych. Wiele firm z tej branży oferuje doczyszczanie obiektów po pracach budowlanych. To doskonałe rozwiązanie, aby szybko zadbać o czystość na terenie danej nieruchomości. Usługa świetnie sprawdza się zarówno w dużych obiektach komercyjnych, jak i mniejszych nieruchomościach mieszkalnych.

Sprzątanie hal produkcyjnych

Firmy cleaningowe często mają także w swojej ofercie sprzątanie hal produkcyjnych. Czyszczenie obejmuje różne rodzaje powierzchni, w tym ściany, przeszklenia, sufity czy poszczególne elementy instalacji. Kompleksowe prace z tego zakresu mogą też objąć mycie posadzek, polimeryzację, mycie elementów oświetlenia czy odkurzanie.

Usługi housekeeping & apartments

Do niestandardowych usług w cleaningu zaliczamy także housekeeping & apartments. Obejmują one specjalistyczne usługi porządkowe realizowane dla hoteli czy pensjonatów. Są one dostosowane do oczekiwań klienta i mogą sprowadzać się także do doradztwa w zakresie wyboru odpowiednich środków czyszczących. Warto dodać, że housekeeping obejmuje również profesjonalną obsługę personelu sprzątającego.

Zamów niestandardowe usługi cleaningowe!

W Seris Cleaning możemy pochwalić się bogatą ofertą usług cleaningowych, w tym także usługami niestandardowymi. Jesteśmy w stanie przeprowadzić dla naszych klientów profesjonalną deratyzację, dezynsekcję czy dezynfekcję. Wykonujemy również usługi z zakresu housekeepingu oraz sprzątamy hale produkcyjne i nieruchomości po pracach budowlanych. Możemy także podjąć się prania dywanów czy prac czyszczących na wysokościach. Zapraszamy klientów biznesowych do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z naszych kompleksowych usług sprzątających!

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

    1. Interesuje mnie zakup usługi:
    2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
    budownictwo

    Zobacz więcej