Blog

Mobilna komunikacja z kierowcą dla Floty i Transportu

Marta Antas
Marta Antas
01 lipca 2022
Mobilna komunikacja z kierowcą dla Floty i Transportu

Komunikacja kierowcy ze spedytorem dla floty i transportu

Stała komunikacja kierowcy ze spedytorem to jedna z ważniejszych rzeczy w firmie. Wykorzystując aplikacje mobilną SMART GPS masz stały kontakt na linii spedytor – kierowca.


Stały kontakt spedytora z kierowcą pozwala na informowanie o trasie i napotkanych przeszkodach, o szczegółach przewożonego zlecenia czy też o planowanym przyjeździe lub wyjeździe. Dzięki tym informacjom w łatwy sposób można ocenić czas dostarczenia towaru, który w wielu przypadkach bywa zmienny, w związku z warunkami napotkanymi na drodze.

Smart GPS zapewnia również kontakt z kierowcą poza pojazdem co daje pełną kontrolę szybkiego przepływu danych osobie obsługującej zlecenie. Aplikacja Smart GPS pozwala na przesyłanie informacji, zawierających informacje tekstowe, opisy oraz dokumenty w formie plików graficznych oraz załączników.

System obsługuje wyznaczone przez spedytora trasy oraz korytarze, ale również udostępnia statusy odczytania wiadomości.​

Wykorzystując aplikację Smart GPS obieg dokumentów jest znacznie szybszy i przejrzysty. Aplikacja archiwizuje w systemie komunikację. Pozwala to na łatwe odnalezienie dokumentów lub rozmów w historii aplikacji. W łatwy sposób można zastąpić stos dokumentów w wersji papierowej wersją elektroniczną. Dokumenty takie jak faktury, zdjęcia usterek, paragony w szybki sposób dostarczane są do spedytora. Eliminuje to możliwość zagubienia dokumentu lub jego niedostarczenia.

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

    1. Interesuje mnie zakup usługi:
    2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
    budownictwo

    Zobacz więcej