Blog

Lokalizacja Pojazdów w czasie rzeczywistym

Marta Antas
Marta Antas
01 lipca 2022
Lokalizacja Pojazdów w czasie rzeczywistym

Lokalizacja pojazdów GPS

Usługa monitoringu polega na przekazywaniu danych współrzędnych nadajnika GPS w czasie rzeczywistym i wyświetleniu ich w systemie monitorowania na najnowszych cyfrowych mapach.​

Oprócz aktualnej pozycji nadajnika na bieżąco otrzymasz informację o prędkości z jaką porusza się Twój pojazd oraz kierunku, w którym się przemieszcza. System w trybie on-line wyświetla informację na temat jazdy lub postoju.​

Dzięki wbudowanym modułom urządzenie zlicza czas pracy silnika w ciągu dnia, a także wskaże ile czasu silnik pracował na postoju. Wbudowana pamięć urządzenia pozwala na zbieranie danych o pracy pojazdu nawet w miejscach gdzie jest problem z dostępem do sieci GSM. Po odzyskaniu łączności urządzenie uzupełni brakujące informacje.​

Dzięki szerokiemu asortymentowi urządzeń nadajnik GPS zamontujemy w Twoim pojeździe zgodnie z Twoimi oczekiwaniami: pod stałe zasilnie, pod zapalniczkę, bezpośrednio pod akumulator.

Jeżeli chcesz monitorować obiekty, które nie mają własnego zasilania zainstalujemy nadajnik z wbudowaną baterią, która pozwala na pracę urządzenia nawet do 90 dni.

Jeśli zaś potrzebujesz znać miejsce przebywania kierowcy, pobierz i zainstaluj aplikację Seris Connect. Uzyskasz w ten sposób pełną kontrolę nad lokalizacją pojazdu i jego kierowcy.

Do pełnego zarządzania flotą potrzebujesz wglądu w historię przejechanych tras i parametrów odczytanych z pojazdu.

System Seris Konsalnet GPS umożliwia wygenerowanie historii z dowolnego miejsca. Sam decydujesz czy sprawdzasz historię z danego dnia, poprzedniego czy za cały miesiąc. Z podstawowych informacji dostępne są czasy i miejsca postojów, postojów na włączonym silniku oraz trasy przejazdów. System pokaże o której godzinie kierowca zaczął pracę oraz o której powrócił na bazę lub do swojego domu. Dzięki dokładnej analizie błyskawicznie wyeliminujesz nieplanowane przestoje oraz dodatkowe przejazdy.

Najnowsze urządzenia umożliwią Tobie zadbanie o poprawę bezpieczeństwa kierowców. Nadajnik analizuje prędkość z jaką porusza się pojazd i porównuje ją do dopuszczalnej w danym miejscu. Jeżeli kierowca będzie przekraczał dopuszczalną prędkość na bieżąco możesz otrzymywać powiadomienia o popełnionych przekroczeniach. Jazda z odpowiednią prędkością to nie tylko bezpieczeństwo Twojego kierowcy czy pojazdu, ale również oszczędności w eksploatacji. Jeżdżąc z odpowiednią prędkością jesteśmy w stanie zredukować zużycie paliwa oraz ograniczyć zbędne wizyty w serwisach.

Bardzo często firmy z którymi współpracują przewoźnicy wymagają od nich wglądu do lokalizacji przewożonego towaru. Sam zdecydujesz czy chcesz aby zleceniodawca miał wgląd w lokalizację pojazdu poprzez naszą aplikację tworząc dla niego subkonto, udostępniając link bezpośrednio do lokalizacji pojazdu czy zechcesz zintegrować się z systemem zarzadzania transportem. Wszystkie te możliwości otrzymasz od nas w ramach współpracy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wygodnie sprawdzaj z dowolnego miejsca lokalizację pojazdu lub użytkownika w wersji webowej i mobilnej. Użyj do tego bezpłatnej aplikacji, którą pobierzesz ze sklepu Google Play lub IOS.

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

    1. Interesuje mnie zakup usługi:
    2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
    budownictwo

    Zobacz więcej