Blog

Mobisat Monitoring – Skuteczne zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą

Marta Antas
Marta Antas
01 lipca 2022
Mobisat Monitoring – Skuteczne zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą

Monitoring GPS pojazdów: Ochrona samochodu przed kradzieżą

Jak pokazują statystyki policyjne, kradzież pojazdów jest nadal poważnym problemem. Jak się przed nim zabezpieczyć? Podstawa to nowoczesny system lokalizacyjny pojazdów oparty o technologię GPS. Kompleksowe zabezpieczenie tego typu zaoferuje Ci między innymi Seris Konsalnet. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ochrony oraz bogatym zapleczem – zwiększymy bezpieczeństwo pojazdów, które należą do Ciebie, bez względu na to, w jaki sposób je użytkujesz: prywatnie czy zawodowo.

Jednym z naszych rozwiązań jest Mobisat Monitoring jest to usługa stworzona z myślą o właścicielach pojazdów osobowych, a także dostawczych, ciężarowych i specjalistycznych oraz maszyn (np. rolniczych czy budowlanych). Nasz system lokalizacyjny pojazdów stoi na posterunku przez 24 godziny na dobę i zapewnia błyskawiczną reakcję, gdy dojdzie do jakiegokolwiek zagrożenia.

Monitoring GPS pojazdów to:

 • nadzór zabezpieczonego pojazdu w czasie rzeczywistym 
 • reakcja na próby kradzieży – w tym te związane z przemieszczeniem go za pomocą lawet bez uruchamiania stacyjki itp.
 • integracja z fabrycznym alarmem samochodowym
 • natychmiastowa informacja o potencjalnej próbie kradzieży do całodobowego Centrum Monitoringu Alarmów Seris Konsalnet,
 • zdalne zablokowanie pojazdu i zabezpieczenie przed dalszą jazdą.

To kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu ochrona samochodu przed kradzieżą jest na najwyższym poziomie i nie zawiedzie Cię bez względu na to, gdzie pozostawisz zaparkowane auto.

Monitoring GPS pojazdów od Seris Konsalnet to rozwiązanie, które znacząco podnosi bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Lokalizacja pojazdów działa w czasie rzeczywistym umożliwiając określenie pozycji auta w dowolnej chwili (to istotne również w działalności biznesowej, jeśli zależy Ci na kompleksowym zarządzaniu flotą). Gdy system wykryje zdarzenie, które może wskazywać na próbę kradzieży – np. przemieszczanie pojazdu bez włączonej stacyjki czy nieautoryzowaną próbę dostania się do wewnątrz – wysyła alarm do Centrum Monitoringu Alarmów. Eksperci weryfikują prawdziwość sygnału m.in. poprzez kontakt z właścicielem pojazdu (tożsamość jest sprawdzana zgodnie z przyjętymi standardami). Gdy sygnał o potencjalnej kradzieży będzie prawdziwy, Centrum Monitorowania Alarmów natychmiast podejmuje działanie. Dostępność własnych Grup Interwencyjnych sprawia, że pomoc dociera na miejsce w krótkim czasie. O próbie kradzieży są powiadamiane również odpowiednie służby.

Korzystając z systemu monitoringu oferowanego przez Seris Konsalnet, masz pewność, że lokalizacja pojazdów będzie możliwa również, gdy sygnał GPS nie będzie dostępny. Nasza ochrona przed kradzieżą korzysta również z sygnału radiowego, którego nie da się zagłuszyć np. poprzez umieszczenie auta w stalowym kontenerze czy na podziemnym parkingu.

Zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich pojazdów? Skontaktuj się z nami i postaw na monitoring floty GPS, który Cię nie zawiedzie.

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

  1. Interesuje mnie zakup usługi:
  2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
  budownictwo

  Zobacz więcej