Blog

Alarmowanie: Wysyłanie Sygnałów Alarmowych do użytkowników GPS

Marta Antas
Marta Antas
01 lipca 2022
Alarmowanie: Wysyłanie Sygnałów Alarmowych do użytkowników GPS

Wysyłanie sygnałów alarmowych do użytkowników GPS

Nikt nie lubi być atakowany zbyt dużą ilością informacji o aktualnej sytuacji pojazdu i jego parametrów. Jednak niektóre z nich ważne są by zabezpieczyć własne interesy.

Ustawienie w systemie alarmów to standard. Najczęściej wysyłamy sygnały alarmowe do użytkownika GPS o przekroczeniu dozwolonej prędkości pojazdu, otwarciu korka wlewu paliwa, wyjechaniu z obszaru kraju czy ubytku paliwa w zbiorniku.

Powiadomienia są rozsyłane przez system GPS do użytkowników automatycznie, zarówno na telefon w formie SMS oraz e-mailowo na wskazany adres.

Jeśli posiadasz umowę ochrony obiektu mobilnego, różnego typu alarmy z monitorowanych obiektów mobilnych, odbiera nasza całodobowa Stacja Monitorowania Alarmów.

Może to być próba nieautoryzowanego uruchomienia silnika, przewóz pojazdu na lawecie oraz wiele innych czynników zdefiniowanych wspólnie z klientem.

Realizujemy na zlecenie wyjazd ekipy interwencyjnej do pojazdu, który użytkowany jest w sposób nieprawidłowy lub istnieje zagrożenie jego uszkodzenia i dewastacji.

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

    1. Interesuje mnie zakup usługi:
    2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
    budownictwo

    Zobacz więcej