Blog

Integracja danych GPS z oprogramowaniem firmowym w Transporcie

Marta Antas
Marta Antas
01 lipca 2022
Integracja danych GPS z oprogramowaniem firmowym w Transporcie

Integracja danych GPS

Podejmowanie działań biznesowych jest niemal niemożliwe bez odpowiedniego wsparcia informatycznego. Profesjonalne oprogramowanie firmowe rejestruje pracę twojego przedsiębiorstwa, jest niezbędne m.in. przy rozliczeniach księgowych, zarządzaniu magazynem, obsłudze klientów, a także w obszarze zarządzania flotą pojazdów.

Największym problemem jest sytuacja, gdy korzystasz z kilku typów oprogramowania i nie masz możliwości wymiany informacji pomiędzy aplikacjami. Rozumiemy, jak ważna jest integracja danych biznesowych. Dlatego monitoring GPS pojazdów oferowany przez Seris Konsalnet jest w pełni kompatybilny z dowolnym oprogramowaniem wykorzystywanym w Twojej firmie.

System wymiany danych działa sprawnie w obie strony – zarówno, gdy chcesz wprowadzić informacje do systemu zarządzania flotą, jak i wykorzystać dane zgromadzone przez monitoring GPS, np. do zaksięgowania kosztów paliwa. Dzięki temu zarządzanie flotą pojazdów stanie się integralną częścią twojego systemu informatycznego, a żadna ważna informacja nie umknie Twojej uwadze.

Integracja danych ze wszystkich typów oprogramowania firmowego, z których korzystasz, to konieczność, jeżeli chcesz posiadać pełną kontrolę nad funkcjonowaniem Twojego biznesu.

By sprawnie i poprawnie rozliczać się, nadzorować pracę ludzi i sprzętu (w tym pojazdów), optymalizować wydatki, czy też podnieść jakość obsługi Klientów, ważny jest nawet najmniejszy aspekt działania firmy. Nasz monitoring GPS sprawi, że logistyka pojazdów firmowych będzie efektywna. Dane dostarczane przez nasz system są kompatybilne m.in. z systemami: 

 • PasCom Flota II,
 • TimoCom,
 • Trans.eu,

Zwiększenie elastyczności systemu monitorowania pojazdów:

 • gwarantuje płynny i niezakłócony przepływ danych poprzez różnorodne aplikacje; 
 • daje możliwość importowania i eksportowania danych – import przydaje się, gdy chcesz np. umieścić w systemie monitorowania GPS dane teleadresowe siedzib kontrahentów, a eksport – do rozliczeń księgowych i kadrowych; 
 • zapewnia jeszcze wyższy poziom automatyzacji działań – a co za tym idzie – pozwala się skoncentrować na budowaniu i rozwijaniu biznesu, nie zaś wyłącznie na dokumentacji czy weryfikacji danych.

Jeśli masz wątpliwości, czy proponowana przez nas integracja danych firmowego oprogramowania z monitoringiem GPS Seris Konsalnet sprosta Twoim oczekiwaniom, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów.

Odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i posłużą pomocą w kompletowaniu oraz integrowaniu dedykowanych rozwiązań IT.

Zarządzanie flotą pojazdów i urządzeń, wraz z systemem Seris Konsalnet, wchodzi w erę cyfrową. Dzięki temu systemowi możesz kontrolować od A do Z to, jak wygląda logistyka pojazdów transportowych w Twoim biznesie.

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

  1. Interesuje mnie zakup usługi:
  2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
  budownictwo

  Zobacz więcej