Blog

Active Safe

Marta Antas
Marta Antas
01 lipca 2022
Active Safe

Active Safe – Najlepsza ochrona pojazdów przed kradzieżą

Kradzieże pojazdów niestety zdarzają się dość często. Wystarczy, że zostawisz samochód na kilka minut przed sklepem czy na niestrzeżonym parkingu w centrum miasta, aby narazić pojazd na działanie złodzieja. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu bezpieczeństwa swojego auta, postaw na profesjonalny monitoring GPS pojazdów Seris Konsalnet, wzbogacony o usługę Active Safe

Active Safe to innowacyjny system lokalizacji pojazdów, którego celem jest ochrona Twojego samochodu na wypadek kradzieży i włamania. Niezawodna technologia opracowana przez Seris Konsalnet – lidera branży security w Polsce z ponad 25-letnim doświadczeniem – została wielokrotnie wyróżniona przez specjalistów w zakresie systemów zabezpieczeń. To idealne rozwiązanie dla właścicieli samochodów klasy premium, którzy nie chcą narażać się na kradzież pojazdów. Skorzystaj z niego także i Ty!

System Active Safe spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Instalacja składa się z:

 • nowoczesnego immobilisera o zmiennych kodach,
 • precyzyjnego czujnika położenia,
 • centralki,
 • dodatkowego źródła zasilania – tak, aby odpięcie akumulatora samochodowego nie zakłóciło działania systemu.

Nasz system lokalizacji pojazdów współpracuje ze wszystkimi systemami alarmowymi w pojazdach – zarówno fabrycznymi, jak i dodatkowo zamontowanymi. Generuje sygnał antykradzieżowy, gdy dojdzie do potencjalnego włamania – wysyłając go również do Centrum Monitoringu Seris Konsalnet, aby szybko podjąć interwencję.

Oprócz identyfikacji właściciela pojazdu pozwala namierzyć skradzione auto z dużą precyzją – w wersji z systemem radiowej lokalizacji również wówczas, gdy samochód utraci łączność z GPS – np. po umieszczeniu w go stalowym kontenerze czy na podziemnym parkingu. 

Active Safe reaguje na każdą próbę włamania lub kradzieży. Sam sygnał antykradzieżowy nie wystarczy, aby zapobiec utracie pojazdu. Dlatego nasz system oferujący monitoring GPS pojazdów uruchamia procedurę alarmową zawsze, gdy dojdzie do próby nieautoryzowanego uruchomienia silnika, próby odholowania lub przemieszczenia pojazdu czy kradzieży.

Natychmiast po otrzymaniu powiadomienia centrum operacyjne Seris Konsalnet, weryfikuje prawdziwość alarmu, a w razie potrzeby wysyła grupę interwencyjną oraz zawiadamia o zdarzeniu policję (wraz z podaniem aktualnej lokalizacji auta). Daje to szansę na szybkie ustalenie lokalizacji pojazdu, jego odzyskanie, a nawet zatrzymanie sprawcy „na gorącym uczynku”.

Active Safe to kompleksowa ochrona pojazdów przed kradzieżą, która Cię nie zawiedzie. Zainwestuj w nią, by spać spokojnie, a jednocześnie uzyskać lepsze warunki ubezpieczenia AC.

Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie daje system monitorowania pojazdów Seris Konsalnet. Czekamy na Twój kontakt!

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

  1. Interesuje mnie zakup usługi:
  2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
  budownictwo

  Zobacz więcej