Blog

Komunikacja szyfrowana – radiotelefony cyfrowe Seris PTT

Marta Antas
Marta Antas
23 maja 2024
Komunikacja szyfrowana – radiotelefony cyfrowe Seris PTT

W Seris Konsalnet od lat wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możemy stale poszerzać zakres realizowanych usług. Naszym klientom oferujemy nowatorskie radiotelefony cyfrowe Seris PTT. Są one wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia w obszarze eksploatacji systemów radiotelefonicznych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z najważniejszymi zaletami cyfrowych radiotelefonów Seris PTT!

Jakie funkcje mają radiotelefony cyfrowe Seris PTT?

Nowoczesne urządzenia radiotelefoniczne Seris PTT są wielofunkcyjne i można je wykorzystywać na wiele sposobów. Przede wszystkim umożliwiają nawiązanie błyskawicznej łączności grupowej i indywidualnej typu push-to-talk (naciśnij i mów). System zapewnia możliwość śledzenia odbiorników na mapie, co pozwala na ich szybkie zlokalizowanie. Nasze urządzenia zostały opracowane także z myślą o szybkiej transmisji sygnałów alarmowych, takich jak napad. W razie potrzeby za ich pośrednictwem można od razu zrealizować połączenie z numerem alarmowym 112. Warto przy tym podkreślić, że radiotelefony cyfrowe Seris PTT działają w oparciu o sieć o ogólnokrajowym zasięgu. Można je wykorzystywać także do wykonywania klasycznych połączeń telefonicznych. Dzięki zdalnej rekonfiguracji dostosowanie ustawień urządzenia do indywidualnych oczekiwań jest bardzo proste. Dodatkowo należy podkreślić, że sprzęt działa w wielu kanałach radiowych.

Dla kogo Seris PTT może być dobrym rozwiązaniem?

Nasze radiotelefony cyfrowe doskonale sprawdzą się w różnych obiektach, zapewniając łączność radiotelefoniczną. Oferta jest skierowana między innymi do obiektów biurowych, handlowych i innych obiektów o charakterze komercyjnym. To także świetne rozwiązanie dla wielkopowierzchniowych obiektów magazynowych. Radiotelefony cyfrowe PTT mogą być również wykorzystywane przez firmy z branży security, umożliwiając swobodne porozumiewanie się między pracownikami ochrony. Są dobrym wyborem zarówno w przypadku patrolowania budynku, jak i zabezpieczania rozległych obszarów imprez masowych. Ponadto polecamy je osobom odpowiedzialnym za konwojowanie wartości. Nasze radiotelefony doskonale sprawdzają się zatem w różnych branżach, w tym między innymi w transporcie i logistyce czy wspomnianej wcześniej ochronie.

Co wchodzi w zakres oferty Seris PTT?

Klienci decydujący się na skorzystanie z oferty Seris PTT, otrzymują profesjonalne wsparcie w zakresie organizacji cyfrowej łączności radiotelefonicznej grupowej. Zapewniamy dostawę systemu łączności wraz z wypożyczeniem odpowiedniej liczby odbiorników radiotelefonicznych. Gwarantujemy również fachowe doradztwo i błyskawiczny serwis w przypadku awarii.

Dlaczego warto skorzystać z radiotelefonów cyfrowych Seris PTT?

Radiotelefony Seris PTT to znakomite rozwiązanie dla osób szukających urządzeń prostych w obsłudze. Nasze odbiorniki są wyposażone w kilka podstawowych przycisków, w tym przycisk napadowy SOS oraz przycisk łączenia telefonicznego (nie tylko z numerem 112). Intuicyjna obsługa na pewno przypadnie do gustu użytkownikom, którzy po raz pierwszy będą używać odbiorników radiotelefonicznych. Warto zdecydować się na wdrożenie tego systemu również ze względu na wysoką jakość cyfrowych połączeń. Ponadto Seris PTT pozwala na zdalne zarządzanie zespołem pracowników, co skutkuje obniżeniem kosztów nadzoru zespołu. Warto podkreślić, że aby korzystać z naszych urządzeń, nie jest konieczne posiadanie zezwoleń radiowych. Połączenia przekazywane między radiotelefonami są w pełni bezpieczne (szyfrowanie korespondencji grupowej) i nie ma możliwości podsłuchu. Same odbiorniki mają niewielkie gabaryty i nie zajmują dużo miejsce.

Zamów usługę radiotelefonów cyfrowych Seris PTT

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia usługi Seris PTT. Zapewniamy błyskawiczne wdrożenie systemu na danym obszarze, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wyjaśnimy, na czym polega zdalna obsługa i rekonfiguracja urządzeń. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu online lub telefonicznego. Więcej na: https://seris.pl/klient-biznesowy/ochrona-fizyczna/komunikacja-szyfrowana-ptt/

 

Marta Antas
Marta Antas
Redaktor bloga

Zamów usługę

    1. Interesuje mnie zakup usługi:
    2. Kiedy planujesz zakup/instalację:
    budownictwo

    Zobacz więcej